Štítek: ‘Pobyt pro dva’

Antistresový pobyt v Mariánských lázních

Antistresový pobyt v Mariánských lázních

Pokud se potřebujete opravdu uvolnit a zbavit stresu, pak vám vřele doporučujeme tento antistresový pobyt v klidném prostředí Mariánských lázní. Ubytování je zajištěno v komfortním tříhvězdičkovém lázeňském hotelu. Hotel má pro své hosty vlastní bazén a samozřejmě zde nechybí nejrůznější lázeňské procedury, které provádí profesionálové. Díky tomuto pobytu dáte stresu sbohem a načerpáte novou energii.

Wellness pobyt v lázních – Františkovy Lázně

Wellness pobyt v lázních - Františkovy lázně

Pobyty v lázních dnes nejsou určeny pouze k léčbě onemocnění, ale čím dál více do lázní jezdí i naprosto zdraví lidé za účelem prevence před nemocemi. Lázně jsou v dnešní době přece hlavně o zdravém životním stylu (wellness stylu).

Romantický pobyt v lázních – Mariánské Lázně

Romantický pobyt v lázních - Mariánské lázně

Mariánské lázně jsou ideální místo pro romantickou noc. Pobyt s názvem „Romantická noc v lázních“ je ideálním překvapením pro Vaší drahou polovičku. Utečete starostem všedních dnů a budete se moci věnovat pouze sami sobě. Tento romantický pobyt se hodí také jako dárek např. pro rodiče k výročí svatby.

Romantický víkend pro dva v lázních

Romantický víkend pro dva v lázních

Chcete svůj protějšek překvapit nějakým příjemným víkendovým pobytem a strávit spolu hezké chvíle? Romantický víkend pro dva v lázních je naprosto skvělou volbou téměř pro všechny páry! Jste-li muž, dokažte své milované, že jste velký romantik a dopřejte jí nezapomenutelný dárek v podobě romantického lázeňského pobytu! Vždyť téměř každá žena přeci touží po tom být milována, chce být hýčkána a touží po romantice se svým partnerem. Lázně jsou pro tyto účely úplně ideální! Pobyty v lázních jsou obecně výborným zpestřením pro páry v každém věku. Proto neváhejte a jeďte se svojí drahou polovičkou na romantický víkend pro dva!

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde